PRIVĀTMĀJU CIEMATS MURJĀŅOS

Ja vēlaties baudīt mieru no ikdienas kņadas, bet saglabāt modernu dzīves stilu, tad privātmāju ciemats Murjāņos būs tas kas vajadzīgs. Lai darbs no mājās nebūtu tālu un ceļā nebūtu jāpavada ilgs laiks, ciemats ir iekārtots 20 minūšu attālumā no Rīgas. Šāda veida privātmājas pēdējos gados izvēlas daudzi. Tas ir jūsu paša zemes gabals un privātmāja, sakārtotā un tīrā apkārtnē, nav jāuztraucas par visu birokrātiju, kas mēdz sagādāt lielas galvassāpes, tiek piedāvāti papildus apsaimniekošanas pakalpojumi un citi risinājumi tam, lai ikdiena mājās būtu mierpilna un harmoniska. Moderni mājokļi, kas veidoti HI-tech stilā un iekļaujas ciemata misijā un vīzijas redzējumā. Ja vēlaties te veidot savu ideālo mājokli, pirkt zemi Murjāņos ir nepieciešamība. Ar mājas īpašniekiem tiek slēgti dažādi līgumi, tostarp, apsaimniekošanas līgums, kas paredz arī dažādu papildus pakalpojumu iespēju. Ir pavisam viegli realizējams dzīvot klusā, skaistā vietā pie dabas, nezaudējot saikni ar urbāno visi, kas ir pārdesmit minūšu braucienā no mājām.

APKĀRTNES LABIEKĀRTOŠANAS PAKALPOJUMI PRIVĀTMĀJU CIEMATĀ

Dažāda veida nekustamo īpašumu labiekārtošanas pakalpojumi ir pieejami arī šāda veida ciematos, kas rada mazāk rūpju iedzīvotājiem. Pilsētnieki ir noguruši no ziemas laikapstākļu radītām sekām, par ko nav jāuztraucas privātmāju ciemata iedzīvotājiem, jo visi ceļi tiek tīrīti savlaicīgi. Rudenī problēmas nerada nobirušās koku lapas, viss ir tīrs un sakopts. Tā pat tiek sniegti apkārtnes labiekārtošanas darbu piedāvājumi, dārznieka pakalpojumi visa gada garumā un daudz kas cits. Šie pakalpojumi palīdz dzīvot sakārtotā un drošā vidē un, nav jāuztraucas par to, ka laicīgi nenotīrīta iela varētu radīt kādas sekas.

GAUJA ROKAS STIEPIENA ATTĀLUMĀ

Viens no lielākajiem privātmāju ciemata lepnumiem ir ierīkotie dīķi. Teritorijā ir plānots uzbūvēt vairāk kā desmit privātmājas, kuru centrā atrodas dažādas ūdenstilpnes. Tās tiek pienācīgi apkoptas visa gada garumā, tādējādi izvairoties no netīrības un piesārņojuma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *