LABIEKĀRTOŠANAS UN GARĀŽU UZSTĀDĪŠANAS PAKALPOJUMI LATVIJĀ

Pasaulē jau sen, taču pie mums salīdzinoši jauns ir piedāvājums apdares, celtniecības un montāžas darbu paveikšana, izmantojot vienu uzņēmumu. Jebkurš, kurš saistīts ar celtniecības darbiem zina, ka lieka cilvēku burzma rada nobīdes no termiņiem un darbu grafiks tiek kavēts. Betonēšana, vārtu, garāžu un angāru montāža, celtniecības darbi, labiekārtošanas projekti un to realizēšana ir tikai maza daļa no tā, ko ir iespējams izmantot viena pakalpojuma sniedzēja piedāvājuma ietvaros. Bruģa ieklāšana ir labākais veids, kā izveidot savā īpašumā piebraucamo ceļu, taciņas un ietvi. Lai ieklātu bruģi, iesākumā jānovērtē jau esošā seguma kvalitāte un jāizvēlas optimālākais, funkcionālākais un arī vizuāli piemērotākais risinājums, ko palīdzēs izdarīt zinoši meistari.

KĀ TIEK UZSTĀDĪTAS MODUĻU GARĀŽAS UN ANGĀRI?

Iespējams te iegādāties dažāda veida saliekamās moduļu garāžas. Jumta veids lielā mērā nosaka garāžas pielietojumu, kopšanu un arī celtniecības un uzstādīšanas izmaksas. Garāžas nav tikai mazajiem transportlīdzekļiem, bet arī lielajai tehnikai – traktoriem un kombainiem. Moduļu garāžu celtniecība ir jauna tendence, ko ar vien vairāk un biežāk izmanto klienti arī Latvijā. Klienta vēlmes, vajadzības un iespējas tiek ņemtas vērā garāžu uzstādīšanas procesā. Iespējams izvēlēties starp akrila un dzelzs garāžām. Cenas ziņā akrila garāžas būs nedaudz dārgākas. Klienta vajadzības un iespējas vienmēr tiek liktas pirmajā vietā.

KĀPĒC IZVĒLE KRĪT PAR LABU ANGĀRIEM?

Angāra izbūve ir labākais risinājums lielu saimniecību īpašniekiem. Angārs ir viena no daudzfunkcionālākajam palīgēkām. Netrūkst piemēru par to, ka angāri tiek izmantoti ne tikai transportlīdzekļu, ražas un dažādu citu mantu glabāšanai, bet angāros mēdz rīkot pat pasākumus. Nav problēmu arī saistībā ar angāru transportēšanu, jo būve ir mobila un to var pārvietot. Apsildāmi un siltināti angāri ir lielisks ilgtermiņa ieguldījums. Siltinātus angārus ir iespējams izmantot kā darbnīcas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *