KOKSNES LOMA MŪSU IKDIENĀ

Jebkuram latviešu cilvēkam ar koksni ir īpašas attiecības. Cilvēka mijiedarbība ar dabu ir nenoliedzama un būtu muļķīgi to pilnībā neizmantot. Pagales silda pavardu un koka nami atgādina par nemaz ne tik seniem laikiem. Kokmateriālus mūsdienās var izmantot dažādos veidos – būvējot mēbeles, ceļot mājas, lapenes vai pat garāžas, vasaras mājas un dārza namiņus. Pie lieliskiem meistariem var iegādāties ne tikai šīs minētās pozīcijas, bet arī vienoties par individuāliem pasūtījumiem. Nevajag ierobežot savu domu lidojumu, jo, iespējams, ka ar meistaru esat uz viena viļņa!

VAI VAR IEGĀDĀTIES DĀRZA MĀJIŅAS?

Sava dārza izdaiļošanai un funkcionalitātes celšanai var izvēlēties dažādas pieejas. Šķūnis, lapenīte, garāža vai nojume – iespējas ir daudz un dažādas, atliek vien izvēlēties piemērotākās(uzzināt vairāk informācijas te – https://deko.lv/katalogs/). Bet ko sakāt par domu savā dārzā uzstādīt pirti? Katram latvietim pirts rituāli rit asinīs, tādēļ būtu muļķīgi šo iespēju neizmantot. Un kā ar garāžu savam auto vai šķūni un nojumi? Koka konstrukcijas piešķir pavisam citādāku noskaņu visai sava īpašuma ainavai. Savukārt tie, kuri dzīvo dzīvoklī, varētu novērtēt iespēju uzstādīt savos mazdārziņos vasarnīcas vai dārza mājiņas, kas, nepieciešamības gadījumā, var būt arī apdzīvojamas. Arī mazdārziņus var papildināt ar dabīgām koka dārza mēbelēm patīkamākai atmosfērai.

PASŪTĪJUMU PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ UN ĀRPUS ROBEŽĀM

Visas ražotās preces ir veidotas no augstākās kvalitātes kokmateriāliem, ieguldot ne tikai darbu, bet arī sirdi un dvēseli. Iespējams iegādāties arī jau gatavas šūpoles un smilšu kastes rotaļām bērniem, tirdzniecības kioskus, āra tualetes un Separett tualetes, kas ir inovatīvs Skandināvu izgudrojums un ideāli piemērots uzstādīšanai vasarnīcās. Veicot pasūtījumu tiek precizēta katra nianse – sākot ar nepieciešamajiem materiāliem, montāžas gaitu, termiņu un, protams, budžetu, kas ir viens no svarīgākajiem aspektiem. Pasūtījums tiek piegādāts visā Latvijā un izmaksas atkarīgas no pasūtījuma veida un apmēra. Visas koka konstrukcijas ir iespējams samontēt pašu spēkiem, taču, ja vēlaties palīdzību šajā jomā, tad montāžas tāme tiek izstrādā atsevišķi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *