KUR DOTIES, JA NEPIECIEŠAMS MONTĒT RIEPAS?

Par riepu stāvokli savai automašīnai ir nepieciešams pārliecināties regulāri, lai uz ceļa braukšanas laikā nerastos lieki pārsteigumi. Latvijā un citur Eiropā riepu maiņa no ziemas uz vasaras riepām, notiek 1.martā, un uz ziemas riepām 1.decembrī, lai gan realitātē esam pārliecinājušies ne pirmo gadu, ka šis laiks var nobīdīties, par vismaz mēnesi. Nozares speciālisti iesaka pāriet uz vasaras riepām, kad gaisa temperatūra pāris dienas ir bijusi virs +7 grādiem un pāreju uz ziemas riepām apsvērt kad temperatūra noslīd zem +5 grādiem pa nakti.

RIEPAS UN DISKI

Riepu un disku serviss piedāvā plaša spektra pakalpojumus šeit – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/, kas īpaši aktuāli kļūst laikā, kad nepieciešama riepu maiņa piemērota sezonai. Lai arī pastāv trīs veidu riepas – vissezonas, ziemas un vasaras, katra no tām ir ar savām fiziskajām īpašībām, kas paredzētas braukšanai konkrētos laikapstākļos. Ziemas riepas ir veidotas no materiāla, kas aukstā laikā nesasalst, taču karstā laikā var sākt kust. Vasaras riepas aukstā laikā zaudē savu elastību un nav piemērotas braukšanai, turpretī vissezonas riepas, lai arī braucamas cauru gadu, sāk zaudēt savas īpašības zemos mīnuss grādos. Piemērotu riepu izvēlē padoms jālūdz servisa darbiniekiem, lai novērtētu ne tikai braukšanas paradumus, bet arī ceļus, pa kuriem ikdienā pārvietojaties.

RIEPU SERVISA PAKALPOJUMI AR GARANTIJU

Riepu serviss savu labo vārdu ir iemantojis ne tikai ar kvalitatīvu riepu un disku piedāvājumu, bet arī ar laipnu apkalpošanu un profesionālām konsultācijām, ātru un precīzu darbu. Svarīgi, ka katram pakalpojumam tiek sniegta arī servisa kvalitātes garantija, kas nozīmē to, ka darbinieki savu darbu dara ar augstāko atbildības sajūtu. Neatkarīgi no tā, vai serviss nepieciešams riepām vai diskiem, pakalpojums tiek sniegts ar augstāko atbildības sajūtu. Svarīgi atrast tādus automašīnas apkopes speciālistus, kuriem pilnībā uzticaties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *