Kam jāpievērš vērība, kad skataties iekšdurvis vai ārdurvis?

Kad pienāk brīdis izvēlēties jaunas durvis mājai vai arī dzīvoklim, mēs nonākam aizraujoša, taču vienlaicīgi arī grūta ceļa sākumposmā. Šodien, kad tieši izvēles iespējas ir tik milzīgas, grūti neapjukt piedāvājumā. Samērā svarīgi atzīmēt, kad iekšdurvis vai ārdurvis ir ne tikai ieeja miteklī vai kādā istabā, tās ir arī dizaina elements, kā arī tajā pat laikā drošības garants. Tāpēc būtu svarīgi noskaidrot, kam tieši pievērst uzmanību un kā tieši izvēlēties ideālas iekšdurvis un ārdurvis, kas atbilst tieši Jūsu vēlmēm. Šajā rakstā pētīsim galvenās nianses, kas var ietekmēt izvēli, un dosim noderīgus ieteikumus, kā tad veiksmīgi piemeklēt pašas durvis un arī durvju furnitūru.

Izraudzīšanās starp durvju ražošanas materiāliem

Pats pirmais ir jāsaprot, no kāda materiāla piemeklēt iekšdurvis un vēl svarīgāk ārdurvis. Katram ražošanas materiālam ir savi plusi un arī mīnusi, tādēļ ir svarīgi padomāt par to, kas tieši Jums vislabāk atbilstu.

– Koka durvis – asociējas ar siltumu un mājīgumu. Tādas durvis piešķirs mājai siltumu un estētisku pievilcību. Taču koks ir regulāri jākopj, lai izvairītos no bojājumiem, kā arī krāsas izbalēšanas. Īpaši tas attiecas uz ārdurvīm, jo pastāvīgi durvis ietekmē ārējie faktori.

– Metāla durvis ir par drošību un izturību. Metāla durvis nodrošina labu aizsardzību pret ielaušanos un arī laikapstākļu ietekmes. Taču tās var šķist aukstas, pie tam tāda veida durvis labi jākopj, lai varētu novērst korozijas riskus. Parasti no metāla tiek ražotas tieši ārdurvis mājām un dzīvokļiem.

– PVC durvis – vieglas un viegli kopjamas. Turklāt tās ir izturīgas pret mitruma ietekmi un laikapstākļiem, tomēr PVC durvis izskatās pārlieku parastas, ja salīdzina ar cita veida materiāliem. Tādēļ bieži vien tās apvieno ar stiklu, kas padara vizuālo izskatu vieglāku.

– Stikla durvis – visbiežāk stikla iekšdurvis ir stilīgs un moderns variants. Bet tās var viegli sasist un arī tās būs labi jākopj.

Furnitūra durvīm – kā izvēlēties?

Ir iespējams, ka nemaz neesat aizdomājušies, taču izvēloties durvis mājoklim, ne mazāk būtiska lieta būs arī durvju furnitūra. Priekš tam, lai durvis ir skaistas un arī praktiskas, meklējot furnitūru ir nepieciešams izdarīt pareizu izvēli. Meklējot furnitūru durvīm, galvenais ir izvēlēties tādu, kas atbilst Jūsu vajadzībām un dzīvesveidam. Pārliecinieties, ka furnitūra ir uzticama – slēdzenes ir kvalitatīvas un no pārbaudītiem ražotājiem. Furnitūrai ir jābūt arī vizuāli pievilcīgai un pieejamai naudas ziņā. Neaizmirstiet arī par kopšanu un izturību. Durvju furnitūrai jākalpo ilgi un labi. Mēģiniet pieskaņot furnitūru mājas stilam, lai iekšdurvis vai ārdurvis ir ne tikai praktiskas, bet arī stipras un skaistas.

Jums tagad ir zināms, kādi tad pastāv durvju materiāli un arī kādu furnitūru var atrast, taču vienalga ir grūti izvēlēties? Obligāti jautājiet speciālistiem padomu! Tikai speciālists, uzklausot Jūsu vēlmes, varēs ieteikt opciju, kas derēs tieši Jums. Un nav būtiski vai tiek izvēlētas iekšdurvis vai ārdurvis, pārbaudīta durvju pārdošanas vieta būs Jūsu mērķis, kā piemēram M-Lux durvis. Izpētiet atsauksmes un dodaties pie labākā durvju pārdevēja, kur Jums spēs nodrošināt arī durvju uzstādīšanu. Durvis kalpos ilgi un labi, ja tās uzstādīs profesionāls meistars. Veiciet izvēli apsvērti un tad durvis varēs priecēt Jūs ilgus gadus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *