KĀ GATAVO TEICAMU KAFIJU?

Ar tasi karstas kafijas savu dienu sāk teju jebkurš pasaules iedzīvotājs. Baristas ir tie cilvēki, kuri zina visu par un ap kafiju un noteikti spēs pagatavot saviem klientiem tieši to, ko sirds kāro. Lai savu dienu uzsāktu mundri un vitāli, lielākā daļa pasaules iedzīvotāju savu rītu sāk ar kafijas tasi. Grauzdēšanai izmanto četru veidu kafijas pupiņas, no kurām vispopulārākā ir Arabica, no kurām tālāk tiek gatavoti ne tikai dažādi siltie un aukstie dzērieni, bet arī liķieri un kokteiļi(spied te – https://www.kafo.lv/veikals/kafija/). Veidi kā gatavot kafiju ir ļoti dažādi, turklāt, katrs no tiem piedāvā atšķirīgas garšas nianses. Pie mums kafija, visbiežāk, tiek pagatavota divējādi – ar apliešanas metodi vai arī dažādos kafijas automātos. Teju jebkurā mājsaimniecībā atradīsim kādu kafijas mīļotāju.

VAI KAFIJU VISĀ PASAULĒ VĀRA LĪDZĪGI?

Veikalos iespējams atrast dažāda veida kafijas pagatavošanas ierīces – gan speciālus metāla kausiņus, kuros pagatavo turku un grieķu kafiju, franču presi, kurā ir ērti pagatavot kafiju vairākiem cilvēkiem uzreiz, itāļu mokas kanniņu, daļēji automatizētas ierīces, piemēram, espresso automātus vai lielākas, un jaudīgākas kafijas gatavošanas iekārtas, kurās iespējams pagatavot dažādus kafijas veidus. Visbiežāk kafijas automāts pupiņas samaļ pats, bet ir iespējams iegādāties arī tādus automātus, kuros ber jau samaltu kafiju. Aiz vien populārāki kļūst kapsulu kafijas automāti, kas ļauj pagatavot dažādus kafijas dzērienus, tieši kā kafejnīcās. Ja jūsu īpašumā ir espresso kafijas automāts, tad ērti ir iegādāties kafiju, kas jau safasēta speciālos spilventiņos.

KĀDĀS REIZĒS IZMANTOT KAFIJAS AUTOMĀTU NOMAS PAKALPOJUMUS?

Ja kafiju dzerat ikdienā, tad iekārtas iegāde noteikti nav izdevums, bet gan veiksmīgs ieguldījums. Lai arī kafijas automāti nav tā lētākā prece, tehnika mēdz iziet no ierindas, kas ir nepatīkami, bet pieļaujami, turklāt, mūsdienās ir pieejams kafijas automātu remonts un apkopes serviss, kas šo problēmu padara mazāk sāpīgu, jo, mēdz būt situācijas, kad jaunas rezerves daļas iegāde izmaksā vairāk par pašu iekārtu, tādēļ, izdevīgāk ir to salabot. Nedrīkst nepieminēt arī kafijas automātu nomas pakalpojumu, ko noteikti novērtēs tie, kuriem nākas saskarties ar pasākumu organizēšanu un apkalpošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *