DAŽĀDA VEIDA PIEKARAMIE GRIESTI UN ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS PAR LABU CENU

Celtniecības nozarē inovatīvi un efektīvi risinājumi ir nepieciešamība, lai klientiem spētu piedāvāt vislabākos risinājumus ēku celtniecībā, renovācijā un energoefektivitātes nodrošināšanā. Griestu montāža ir svarīga iekšdarbu sastāvdaļa. Montāžas darbi griestiem notiek gan ārpusē uz jumta, gan iekšpusē griestos. Iekaramie griesti būs labākais risinājums tām ēkām, kas ir būvētas kā komercobjekti vai biroju telpas. Ja jūsu dzīvoklis vai māja ir ar augstajiem griestiem, tad iekaramos griestus iespējams izmantot arī šāda tipa dzīvojamām platībām, pakalpojumu sniedzēja mājas lapā var apskatīt piemērus.

VAI IEKARAMIE GRIESTI IR FUNKCIONĀLI

Izšķir trīs veida iekaramos griestus. Šūnu griestiem, jeb open cell griestiem ir lielas acis, kas nodrošina pat 90% atklātu telpu. Visbiežāk tie tiek izmantoti tirdzniecības centros, komercplatībās, biroju telpās, gaiteņos un zālēs. Jo lielāka šūna, jo vairāk atvērtas telpas griestos. Šūnu griesti ir viegli pielāgojami jebkura veida dizainam. Otrs populārākais tips ir kasešu griesti. To pamatā ir piekarināms rāmis, kurā ievieto kasetes no dažādiem materiāliem kā arī pieejami dažādi dizaini un arī gaismas ķermeņi. Kasešu griestu lielākais pluss ir, ka nepieciešamības gadījumā, katru kaseti var viegli izņemt un līdz ar to iegūt piekļuvi komunikācijām virs griestiem, piemēram ventilācijai vai elektrībai. Savukārt alumīnija dēlīšu griesti ir trešais populārākais veids. Tie izskatās kā parasti koka dēlīši, bet ir no alumīnija un tērauda. Tos var izmantot gan iekšpusē, gan ārā.

KĀ SAPRAST, VAI FASĀDES ŽAŪZIJAS IR VAJADZĪGAIS RISINĀJUMS?

Fasādes žalūzijas ir viens no progresīvākajiem ārējās apdares veidiem mūsdienās. Tām ir dekoratīva, funkcionāla un energoefektivitāti nodrošinoša loma. Tiešie saules staru, kas nokļūst uz ēku sienām, tiek bloķēti, tādā veidā regulējot telpās adekvātu temperatūru un kondicionēšanas sistēmas izmantošanu. Ārējās žalūzijas ir iespējams arī krāsot, tādējādi pieskaņojot ēkas fasādei vai izveidot interesantu dizainu. Visas konstrukcijas ir drošas un atbilstošas visiem nepieciešamajiem standartiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *