Aizdevums internetā – kādā veidā izdarīt īsto izvēli?

Priekš tam, lai tiktu noformēts kredīts, Jums nemaz nav jāatstāj mājas un jāiet uz banku vai citas kredītiestādes biroju. Pieteikumu var aizpildīt un arī iesniegt tiešsaistē. Kredītu iestādes ir informētas, ka kvalitatīvi izstrādāta attālinātās apkalpošanas sistēma taupa klientu brīvo laiku, kā arī pašu resursus. Tomēr, lai samazināt risku par to, ka var būt atteikums, pieteicējam jau ir pienācīgi jāaizpilda pieteikums. Pats aizdevums online ir ātrs un vienkāršs variants, kā var saņemt kredītu personiskām vajadzībām. Aizdevumi parasti tiek formēti oficiālās kredītiestāžu lapās vai arī mobilajās lietojumprogrammās. Pēc reģistrācijas šeit tiek aizpildīs pieteikumu savā personīgajā kontā un jau pēc dažām minūtēm saņem atbildi no kredītiestādes. Taču pirms tam, kā tiks formēts aizdevums, ir daudz jautājumu? Mēģināsim uzzināt vairāk tālāk.

Cik ļoti kredīts internetā tad ir izdevīga opcija šodien?

Runājot par priekšrocībām un arī mīnusiem, ko tad sms kredīti vai arī pārējie aizdevumi online sevī slēpj, vispirms jākoncentrējas uz mīnusiem. Šeit pirmās briesmas uzrodas aizņēmēja neuzmanības dēļ. Tiek paņemts kredīts, taču nemaz nav lasīti līguma nosacījumi. Parasti, protams, lai pievilināt klientus, var tikt uzrādīts minimālais procentuālais daudzums. Izpētot noteikumus, procents izrādās daudz lielāks. Kā vēl viena problēma ir par personīgās info nodošanu krāpnieku rokās. Pasargāt sevi no tā jau ir vienkārši. Kredīts internetā jāformē vienīgi pie uzticamām kredītiestādēm.
Plusi:

  • Variants piedalīties dažādās akcijās, kā arī sezonas piedāvājumos;
  • Anketas izskatīšanas ātrums, kā arī momentāla kredīta saņemšana uz kontu;
  • Iespēja atlasīt finansējumu bez papildus daudziem dokumentiem vai ar tādu kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
  • Nav nepieciešams doties uz kredītiestādes filiāli.
  • Izsniedzot kredītkarti, pastāv variants iegūt pazeminātu procentu likmi un ilgāku atmaksas periodu. Dažas bankas var piedāvāt arī jauniem klientiem nedoties uz pašu iestādi, lai atvērt kontu un parakstīt visus dokumentus. Kurjers pats piegādās visus dokumentus uz Jūsu adresi un Jūs dabūsiet savu kredītu.

Saprotams, ka tiešām aizdevumi online ir un būs diezgan daudzsološa nozare, kas sniedz iespēju iegūt patīkamus nosacījumus. Taču, lai pasargātu sevi, būs cītīgi jāpārlasa visi tie dokumenti, un pirms izvēlēties kredītiestādi, uzziniet vairāk par atsauksmēm. Pārdomājiet ne vien procentu likmi, bet arī pārmaksājuma kopējo summu, tā parasti ietver komisijas maksu vai arī citus pakalpojumus.

Vieglais aizdevums – sms kredīti, kas par to būtu jāzina?

SMS kredīts jau ir mikrokredīts, kas tiks saņemts, sūtot pieprasījumu kredītiestādei ar īsziņu. Šāds aizdevums ir ļoti vienkāršs un sniedz iespēju dabūt naudu, sēžot mājās, bez tam nebūs nepieciešama pieeja interneta pieslēgumam. Latvijas teritorijā sms kredīti jau sen zināmi un vēl starp iedzīvotājiem šāds kredīts ir diezgan pieprasīts.
Svarīgākie ieteikumi kredītņēmējam ir:

  • SMS kredīts jāpiesaka vienīgi drošā kredītiestādē, kas reģistrēta kredītiestāžu valsts reģistrā. Šajā jomā ir ļoti daudz krāpniecības gadījumu.
  • Cītīgi izvērtējiet nepieciešamību aizņemties, jo procenti par ātrajiem kredītiem jau ir diezgan augsti, kā arī aizdevuma atdošanas termiņš jau ir īss.
  • Iepirkšanās cienītājiem sms kredīts dažreiz pārvēršas par ieradumu, tā kā tas ir ļoti pieejams. Centieties sev uzstādīt robežas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *