Šinī laikā Jaunā gada sagaidīšana būtu diezgan nozīmīga, kar tad iespējams skatīties labākos apsveikumus?

Jaunais gads vairs nav aiz kalniem un drīz jau būs jāraugās ne tas, kam tad ir vārda dienas novembrī, bet kurš tad svin svētkus decembrī vai janvārī. Jaungads un Ziemassvētki ir, droši vien, visgadīgākie svētki šogad. Protams, jo gads bija tiešām grūts, COVID-19 novēlējumu pārmaiņas mūsu ikdienā. Tādēļ jebkuram no mums pašiem jāmēģina radīt svētku gaisotni sevī. Kā tad to var izdarīt? Īpaši Jaunā gada vēlējumi vai no sirds nākuši Ziemassvētku pantiņi nesīs svētku gaisotni jūsmājās. Arī, ja Jūs nevarat redzēties ar saviem tuvajiem cilvēkiem, mūsdienu laikmetā var arī nodot sveicienus ar ļoti dažādiem veidiem. Un ļaujiet, lai Ziemassvētku vakars ir ikvienam skaists un silts, sameklējiet tos īstos vārdus tādos portālos, kuros jau ir vēlējumi, dzejoļi un pantiņi.

Kur ir pieejami konkrēti tie Ziemassvētku dzejoļi, kas noderēs tieši man?

Tagad eksistē diezgan daudzi informācijas portāli, kur tieši pieejams ne vienīgi svētku kalendārs, bet arī apsveikumi un dāvanu idejas, bet kā var atrast tieši to pantiņu, kas iederas tieši Jūsu gadījumā? Tad šeit noderīgs atrisinājums ir meklēšanas rīks, nenoliedzami jau ir diezgan būtiski, ja mājas lapa, kas tad apvieno apsveikumus, piedāvā filtra iespējas, kurš palīdz atrast, piem., atsevišķi vārda dienas janvārī vai arī novembrī. Protams, būtiski izdalīt arī personas – mammu vai vīru. Turklāt, ja tāda veida vietne, kā piemēram, https://labadavana.lv/apsveikumi/svetki/pareizticigo-ziemassvetki/ var arī pastāstīt, kas ir Vecais jaunais gads vai Pareizticīgo Ziemassvētki, vispār ir labi. Tā kā tādā veidā tad būs pieejami ne tikai skaisti apsveikumi, taču arī daudz jaunas informācijas ar ko var dalīties pie svētku galda.

Cik nozīmīgi ir uzzināt, kas ir tas, kas atzīmē vārda dienas decembrī? Ļoti svarīgi! Sevišķi mums visiem – latviešiem. Mēs tradicionāli atzīmējam vārda dienas atšķirīgi no citiem, šajā dienā ikviens var nākt neaicināts, lai sveiktu gaviļnieku. Un cik skaisti ir, gadījumā ja cilvēkam vārda diena ir Ziemassvētkus vai Jaunajā gadā, taču Jūs atceraties arī par šī cilvēka vārda dienu. Tas liek saprast, cik ļoti šis cilvēks Jums ir svarīgs. Tādēļ izceļam sev vārda dienu kalendāru, kā arī atlasam vislabākos dzejoļus, un tad ejam padarīt kādam dzīvi skaistāku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *