LIELISKS RIEPU SERVISS RĪGAS RAJONĀ.

Automašīnas riepu obligāta nomaiņa mūsu valstī ir nepieciešama divas reizes gadā – oktobrī kā arī maijā. Autimašīnu vadītāji iedalās divās kategorijās. Vieni dod priekšroku savām mašīnām uzstādīt vissezonas riepas, tādā veidā sezonām mainoties zūd problēma par jaunu riepu pirkšanu vai esošo maiņu. Bet, otra daļa izvēlas riepu komplektu nomainīt divas reizes gadā. Būtiskākais, kas jāielāgo katram auto vadītājam, ir regulāra riepu tehniskā apskate kā arī apkope, lai brauciena laikā nebūtu nepatīkami pārsteigumi. Šim mērķim lieliski strādā riepu serviss un tā zinošie darbinieki, kuri vienmēr palīdzēs ne vien ar riepu pārbaudi, bet arī padomiem kā arī ieteikumiem.

ZIEMAS UN VASARAS VAI VISSEZONAS RIEPAS?

Katram auto vadītājam tiek dota brīva alternatīva tajā, kādas riepas izmantot izvēlētajam auto – ziemas un vasaras vai vissezonas. Kamēr ar parastajām ziemas un vasaras riepām nekādu pārpratumu nevar rasties, mulsumu mēdz izraisīt vissezonas riepas un kā tās funkcionē vienlīdz ļoti labi dažādos laikapstākļos un gadalaikos, kā arī temperatūras svārstībās. Ziemas un vasaras riepu komplekti atšķiras ne tikai pēc to fizikālajām īpašībām, bet arī ķīmisko sastāvu, kas dažādās gaisa temperatūrās nodrošina vislabāko saķeri ar ceļu. Uz slidena un salīdzinoši auksta ceļa seguma ziemas mēnešos, noteikti noderīgas būs ziemas riepas ar radzēm. Ja izvēlēsieties savam auto uzstādīt vissezonas riepas, tad jāņem vērā dažas to īpašības, piemēram, nav ieteicams ilgstoši braukt laikapstākļos, kas aukstāki par 0 grādiem, kā arī vasaras mēnešos protektora nolietojums ir lielāks.

KĀDUS DISKUS IZVĒLĒTIES SAVAM AUTO?
Jebkurā auto servisā vai riepu garāžā ir iespēja pārbaudīt ne tikai riepu tehnisko stāvokli, bet arī riepu diskus. Diski var būt izdatavoti no dažādiem materiāliem, taču vispopulārākie ir lietie, jeb vieglmetāla diski. Daudziem būs pārsteigums par to, cik ļoti liela loma patiesībā ir auto diskiem, jo no to stāvokļa un tieši ģeometrijas ir atkarīgi vairāki parametri, ieskaitot dinamiku un stabilitāti uz ceļa braukšanas laikā. Šī iemesla dēļ pat neliela bukte vai ieloce diskā var radīt būtisku atšķirību braukšanas kvalitātē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *