Kāpēc jālieto kolagēns?

Kolagēns ir un paliks galvenais veidojošo olbaltumvielu tips cilvēka organismā, kam tieši būtu svarīga vieta veselīgu muskuļu, matu un pārējo ķermeņa audu formēšanā. Turklāt dabiskais kolagēns jau ir bāze sarežģītākām organisma struktūrām, piemēram, zobiem, kauliem, skrimšļiem un pat iekšējiem orgāniem. Uztura bagātinātājs – kolagēns saglabā mitrumu ādā, kas palīdz būt stingrai, un arī nedaudz aizsargā dermas augšējo slāni pat no ultravioleto staru ietekmes. Citiem vārdiem sakot, kolagēns ir svarīga cilvēka ādas daļa, bez kuras tā nevar saglabāt savu elastību un veselību. Kāpēc cilvēkiem patīk uztura bagātinātāji, kā arī izmantošanā nonāk dzeramais kolagēns nagiem vai pulveris? Jo jau 30 gados olbaltumvielu sintēze uzsāk ātri mazināties, kas tad noved pie dermas novājēšanas, ļenganuma kā arī sausuma. Uzrodas pirmās saredzamās grumbiņas, novājinās locītavas un kauli, kā arī organisma sevis dziedināšanas spējas samazinās. Līdz ar to kolagēna lietošana paliek jau par ikdienas daļu vairumam no mums.

Kolagēns un tā varianti

Kādi tad pastāv kolagēna tipi? Pastāv daudz kolagēna veidu, taču pieci šeit tiek uzskatīti par izplatītākajiem. 5 biežāk sastopamie veidi ietver 1.,2.,3.,4.,5. tipa kolagēnu. Šie kolagēna tipi tomēr ir pilnīgi neaizvietojama organisma daļa. 1. tipa kolagēns ir visplašākais olbaltums, kas tad atrodams mūsos. Viennozīmīgi tas veido ādu, skrimšļus, cīpslas, asinsvadu sienas un pārējos saistaudus. Ja Jums būs nepieciešams kolagēns ādai, tad pirmais tips būtu labākā opcija. Kāda tad veida uztura bagātinātājs – kolagēns var tikt uzskatīts par visvieglāk absorbējamo? Tad tas ir zivs vai jūras dabiskais kolagēns. Ja Jums nepieciešams kolagēns locītavām un skrimšļiem, tas ir 2. tips, kurš būs svarīgākais kolagēns skrimšļos. Uztura bagātinātāji, kuri satur vistas kolagēnu, piem., putnu kaulu kolagēna pulveris, ir pats galvenais otrā tipa kolagēna avots. 3. tips jau ir fibrilārais dabiskais kolagēns un ir pamata cilvēka ādas un iekšejo orgānu sastāvdaļa, kas jau tiek atrasts tajās pašās vietās, kur 1. tips. 5. tipa kolagēns būs svarīgs grūtniecēm placentas veidošanā. Svarīgākais būtu saprast, vai Jums nepieciešams kolagēns kauliem vai varbūt muskuļiem un atrast sev atbilstošo tipu.

Uztura bagātinātāji onlainā – kādā veidā piemeklēt?

Kad tomēr ir nepieciešams kolagēns, pirkt to var ne vien aptiekā uz vietas, bet arī, piemēram, onlainā. Bet centieties uzzināt vairāk konkrēti par pārdevēju un viņa zināmu reputāciju, jo tie uztura bagātinātāji jau ir jāuzņem iekšā organismā. Noskaidrojiet sev, kāds būtu nepieciešams veids – kolagēns ādai, matiem vai arī kolagēns locītavām, muskuļiem. Bez šaubām, pirms pirkt būs nepieciešams uzzināt, kāda būtu kolagēna lietošana. Ir dzeramais kolagēns, kurš jau ir gatavā formā. Tas ir bioloģiski pieejams, pie tam ir atbilstošs pat tiem, kuri cieš no gastrīta. Tas ir viegli lietojams, un vēl tāda lieta nemaz nav pašam jāgatavo – 1 pudele jau satur dienas devu piecus g. Daudz ir pielietots kolagēna pulveris, kurš tad būs vienkārši uzņemams. Taču, ja pulveri pērkat ne pakas veidā, tad dzēriens ir jātaisa saviem spēkiem, kas tad ceļojumu ziņā nav īpaši ērti. Kapsulas un tabletes būs visērtākais lietošanas veids, ko tad var ņemt līdzi uz darbu vai ceļojumā. Bez šaubām, tad kad tiks meklēts kolagēns, atsauksmes ir tas, ko tad ir jāizlasa vispirms, tādā veidā varēsiet atrast piemērotāko risinājumu sev.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *